Chceš Sb?
Život Uzumaki Mio
Neobyčejný trest- 1.Díl

6. května 2012 v 21:11 | Mikio

Tak sem dávám novou povídku Neobyčejný trest :)) Doufám, že se bude líbit je to na pár Sasuke a Mikio (Gomen, ale já jsem zástupce Uchihů :D :D a nejvíc Sasukeho :D :D :D i když mě taky někdy sere xD)
Doufám, že se bude líbit... :)) je to na Real svět :))) :D
Líně jsem se protáhla a podívala se na mamku, která mi zatím vysvětlovala, že budu žít u tátova kamaráda, který má dva syny. Itachiho, kterému je 26 a Sasukeho, kterému je 19.
"Posloucháš mě vůbec?"vyštěkla na mě.
"Jo poslouchám."odpověděla jsem znuděně.
"Fakt? Tak co jsem říkala?"spražila mě pohledem.
"Není to jedno?"zavrčela jsem jí naštvaně odpověď a zvedla se.
"Kam si myslíš že jdeš!"vyštěkla na mě znovu a já se otočila u dveří.
"Do Narnie."odpověděla jsem jí jizlývím tónem a odešla. Nenáviděla jsem svou mámu, nenáviděla jsem vlastně celou naši rodinu.
"Čauky kočko, nechceš zkusit něco nádherného?"zeptal se mě nějakej kluk, nejspíš byl sfetovanej.
Podívala jsem se na něj: "Kdybych chtěla, tak jdu za svou kamarádkou." pohoupla jsem hlavou a nechala toho debila stát za sebou. Byla pravda, že jsem si ubližovala, ale to jen, když se moje sebeovládání dostalo do bodu mrazu. Rozhodně, jsem se ale nemohla rovnat s mojí kamarádkou. Celej její život se jí sesypal pod nohama. Ztratila rodiče, znásilnily ji... A jak skončila? U drog a jako prostitutka. Dokonce ani já jsem ji nemohla pomoc. Nenáviděla jsem jí za to, že takhle skončila... ale byla bych na tom stejně, kdybych si zažila to co ona. Vlastně... já o svou rodinu už dávno přišla.
"Hele, dívejte co to má na sobě... vypadá jak levná holka."okomentovala nějaká paní můj vzhled. Ignorovala jsem to a šla dál, co je divné na tom, že mám ráda punk? Musím, ale uznat, že v roztrhaném triku, kraťasých, roztrhaných punčoháčích a steelkách, mi bylo celkem zima.
"Hej, můžu si tě na noc objednat?"zeptal se mě nějakej muž v postarším věku.
Mile jsem se usmála a šla k němu: "Dědulo, já vím, kde je ta holčička." Skřivil se mu obličej zděšením. Já se otočila a odešla. Dokázala jsem v lidech odhadnout i to nejtajuplnější tajemstvý. Došla jsem do ulice, kde jsme bydleli a uviděla někoho vystupovat s auto, měl namířeno k našemu domu. Zaklepal a máma mu otevřela.
"Promiň, ale já prostě nevím, kde je!"zamračila se a podívala se na cestu kde jsem stála.
"Kde jsi jako byla?"zavrčela na mě.
"Už jsem ti to říkala, v Narnii."škodolibě jsem se usmála a vyhla se té postavě. Okamžitě mě chytl za ruku. Koukla jsem se a utopila se v jeho uhlových očích. Nedokázala jsem se od nich odtrhnout. Přesto, že jsem svůj pohled měla spočinuty jen na jeho očích, jsem si všimla, že se usmál.
"Doneste mi prosím její kufry."pronesl k matce a přitom se pořád díval na mě. Chvíli tam stála, ale nakonec donesla kufry a dala mu je.
"Děkuji."vzal je a hodil dolů, ale přitom se mě nespustil pohled.
"Hej!"křikla jsem. Nechápu co se se mnou stalo, bylo to jako kdybych byla v tranzu.
"Co se děje?"zeptal se nechápavě a já jsem měla 100 chutí ho praštit, ale udržela jsem se.
"Mějte se,"pronesla spíš k omu muži, "jo a ještě Sasuke, fyzické i psychycké tresty jsou na ni povleny."zhnuseně jsem na mě koukla.Pohled jsem ji oplatila.
"Myslím, že tresty budou, když bude extrémně zlobit."usmál se a sedl si do auta.
"Sedej."koukl na mě. Chvíli jsem se na něho ještě dívala, ale nakonec jsem do auta vlezla, zapla si pásy a on vyjel.
"Doufám, že se ti u nás bude líbit."usmál se na mě. Neodpověděla jsem.
"Kolik ti vůbec je?"najednou mi připadal neskutečně vlezlý. Ignorovala jsem ho a dala si sluchátka do uší a koukala s okna. Najednou mi ty sluchátka hrubě vytrhl.
"Co děláš!"vyštěkla jsem, ale to jsem dělat neměla, hned mi dal facku. Udiveně jsem se na něj koukla.
"Co si to dovoluješ!" rozlobeně jsem na něj vykřikla. Otočila jsem hlavu a vythrla mu sluchátka z ruky. Hrubě chytil mou tvář do ruky a násilně mi ji otočil k němu.
"Takže naše holčička se nebojí jo? Tak jí něco ukážeme." pustil mou tvář a rozlej se autem do prostisměru. Vyhýbali jsme se autům, ale bylo to jen tak tak, protože jsme byli na dálnici a ostatní tak jeli 150 km za hod, my měli 210 km za hod.
Vyjel tam náklaďák a on jel, neuhýbal a já jenom viděla ten náraz, chtěla jsem křičet, ale můj hlas nic nepropustil. V posledním okamžiku ztrhl volant do prava a my jsme vjeli na nějaké pole. Jakmile zastavil, otevřela jsem dveře a chvilku utíkala, nakonec to moje tělo nevydrželo a já spadla na kolena, celé moje tělo se třáslo. Najednou jako kdyby někdo zmáčkl *zap* a celé moje tělo pohltil vztek. Zvedla jsem se a s namířenou pěstí jsem si to rozběhla k němu. Nečekal to a já mu dala pořádně pěstí. Chvíli zůstal nehybně stát, ale nakonec se na mě vrhl. Shodil mě na zem a zůstal na mě ležet. Dívala jsem se na něho ze vztekem a on se začal smát.
"Psychopad."utrosila jsem a on se hned přestal smát. Podíval se na mě.
"Mě říkáš psychopad? Já si alespoň neubližuji."strhl mi potítka z ruk a podíval se na rány, někeré ještě byli čerstvé. Zčervenala jsem vztekem.
"To co dělám ti může bejt jedno, slez ze mě."chtěla jsem ho odstrčit, ale místo toho jsem do něj jen slabě žduchla. Povytáhl obočí a zasmál se.
"Budeš mít trest." škodolibě se na mě usmál se přisál jeho rty k mým. Udiveně jsem se na něj dívala. Začal hrát hru s mímy ústy, všemožně je líbal, ale i kousal. Snažila jsem se ho od sebe odstrčit, ale jak jsem se tak krotila a kopala, bylo to spíš ještě horší. Když mi vjel pod triko a začal přejíždět po pupku víc a víc nahoru, zhrozila jsem se.
"Snad mě tu nechce znásilnit!"problesklo mi hlavou a já se začla kmitat ještě víc. Chtěla jsem ho kopbout do jeho citlivého místa a utéct, ale nepovedlo se mi to. Chtěla jsem mu též vyškubat oči a vlasy, ale on mi jednou rukou držel ruce a druhou hladil to, proco se vydal. Zachvátila mě panika. Pomoc, chtělo se mi křičet, ale nakonec jsem se uklidnila a začala hrát jeho hru, která mi chtě nechtě byla příjemná. Nachvilku se zatvářil udiveně.
"Pusť mi ruce, chci tě obejmout."zašeptala jsem mu do ucha a následně přejela jazykem po jeho krku. Vytáhl ruku zpod mého trika.
"Myslíš, že jsem tak blbej? Neskočím na tryk nějaké děvce."vražedně se na mě díval. Bylo to poprvé, co jsem pocítila šíleně velkej strach. Ale co už, stejně budu muset někdy umřít, tak proč né teď.
"Neříkej mi tak!"zařvala jsem na něj. Podíval se na mě. Bože, jestli jsem se ocitla ve snu, tak mě prosím probuď! Zab toho muže!
"Pojď."podal mi ruku a já jsem na něj vyvalila oči. Napřed mě chtěl znásilnit, teď řekne jednoduše pojď? Dala jsem mu ruku, protože jsem se bála.
Nasedli jsme do auta a rozjeli se, já si radši sedla do zadu. Ani jsem to nevnímala a usnula jsem.
"Hej stávej, jsme na místě."zatřepal někdo se mnou a já se s trhnutím posadila.
"Díky byl to..."nedořekla jsem to, protože jsem ho viděla před očima. Okamžitě moje nálada klesla na bod mrazu.
"Konečně jste přijeli, už jsem se bála, že nepřijedeš Sasuke."usmála se nějaká žena a vyšla ven.
"Ahoj já jsem Uchiha Mikoto, jsem matka tady těch dvou rošťáků."usmála se a podrbala Sasukeho na hlavě. Ten kluk vážně není v pořádku. Vlastně, celá jejich rodina není v pořádku.
"Jsem Mikio, Kasai Mikio."úsměv jsem ji oplatila, mohla jsem být ráda, že je tam vůbec nějaká žena.
"Pojď ukážu ti dům."podala mi ruku a já vstala.
"Sasuke, vem ji kufry."podívala se na něj a on něco zamrčel. Otevřela dveře do baráku a já zůstala na prahu ohromeně stát...
Gomen, ale ty chyby se mi nechou opravovat :D :D :D Doufám, že se vám dílek trochu líbil .))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sayuri Kijemi Sayuri Kijemi | 6. května 2012 v 21:21 | Reagovat

pěkné prosííím urychleně dokončit

2 Ara Ara | Web | 7. května 2012 v 11:33 | Reagovat

dost dobrá!

3 Saskie Saskie | E-mail | Web | 7. května 2012 v 14:38 | Reagovat

úplně úžasný!!!

4 Miku a Asa Miku a Asa | Web | 7. května 2012 v 14:43 | Reagovat

super :D :D tešíme sa na ďalší diel :)

5 Mononoke-chan Mononoke-chan | Web | 7. května 2012 v 15:02 | Reagovat

dost dobrý :-D

6 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 8. května 2012 v 12:19 | Reagovat

krásnej dílek, rychle další :)

7 Harriet Harriet | Web | 14. května 2012 v 14:48 | Reagovat

Krásnej dílek!!!!Moc se ti povedl!

8 Miyu-chan Miyu-chan | E-mail | Web | 16. května 2012 v 12:30 | Reagovat

Krásný! Děsně se mi to líbí :)

9 Ara Ara | Web | 18. května 2012 v 20:36 | Reagovat

hmm.. je to dobrý :) doufám že bude další :) :-D

10 BlackShine BlackShine | Web | 7. června 2012 v 13:24 | Reagovat

na mém blogu probíhá třídění SB takže jestli se chcete zapsat tak stačí tady:http://megpoidgumi.blog.cz/1206/trideni-sb

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama